Kontakt Vandborg Karosserifabrik


Vi er specialister i kundespecifikke kvalitetsløsninger. Vi opbygger alt 
fra små lad til store dyretransportere.

Du er meget velkommen til at kontakte os for yderligere information, tilbud og spørgsmål.

Vandborg Karosserifabrik A/S
Merkurvej 4, 7620 Lemvig

T: +45 9789 5044
E: info@vandborg.as
CVR nr: 30578465 

Vi glæder os til at høre fra dig.

Michael Gade Nielsen Ejer & Salgsansvarlig
Tlf: +45 5086 8371. E mail: Michael@vandborg.as
Tlf: +45 2019 7590. E mail: Soren@vandborg.as
Frank Overgaard Lagerchef
Tlf: +45 5086 8370. E mail: Frank@vandborg.as
Jette Bundgaard Bogholder
Tlf: +45 4048 4258. E mail: Jette@vandborg.as
Ole Jensen Produktionsplanlægger
Tlf: +45 2019 7592. E mail: Oj@vandborg.as
Jan Ruby Driftsleder
Tlf: +45 5155 7650. E mail: Jan@vandborg.as
Allan Kirkeby Reparation
Tlf: +45 5086 8361. E mail: Rep@vandborg.as
Anders Noer Jensen Elektriker
Tlf: +45 5086 8367. E mail: Anders@vandborg.as
Keld Rønn Eriksen Værkfører
Tlf: +45 5086 8365. E mail: Keld@vandborg.as